Zwroty

Zwrot produktów

 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyny w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. 

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany.W przypadku braku oryginalnego opakowania, produkt należy zapakować tak by towar dostarczony został w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

Towar należy odesłać na adres podany w Regulaminie.

 

UWAGA

Produkty kupione w sklepie internetowym nie podlegają zwrotowi w sklepie stacjonarnym.

Produkty kupione w sklepie stacjonarnym nie podlegają zwrotowi w sklepie internetowym.

Koszt zwrotu towaru ponosi Klient.

 

 

 

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

  1. Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie wraz z całą jego zawartością na adres: Ogrodowa 15, 05-555 Grzędy, Hala numer 1 jako odbiorcę ujmując: Wasala Patrycja Wąsala Oponowicz, bądź nazwę marki-Wasalaa. Numer telefonu: 570900187, mail: sklep@wasalaa.com       
                  
  2. Do zwracanego produktu należy obowiązkowo dołączyć formularz zwrotu, który jest możliwy do pobrania tutaj:  Formularz zwrotu.
  3. W ciągu 10 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy też ubrudzony).
  4. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na  numer konta w ciągu 14 dni od daty otrzymania zwrotu, zostanie dokonany zwrot pieniędzy. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.

 

Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, pokrywając koszt przesyłki.

 

Formularz zwrotu do pobrania 

 

Wymiana produktów

Wiąże się z odstąpieniem konsumenta od umowy (czyt. zwrot produktów) oraz zawarciem nowej umowy ze sklepem w postaci złożenia nowego zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium