Reklamacje i zwroty

Reklamacje

 

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: 570900187.

Po odebraniu oraz pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji.

 
 
Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne, wady fizyczne materiału lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:
 
 1. Napisz do nas wiadomość e-mail z informacją o zdarzeniu oraz, o ile to możliwe, prześlij zdjęcia zaistniałej wady. 
 2. Prześlij do nas produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, numer zamówienia, z którego pochodzi reklamowana rzecz (lub dowód zakupu), wybraną formę rekompensaty, podstawowe dane tele-adresowe a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji) na adres: ul. ks. Leona Miszewskiego 18/3, 80-239 Gdańsk, jako odbiorcę ujmując: Wasala Patrycja Wąsala Oponowicz, bądź nazwę marki-Wasalaa z dopiskiem REKLAMACJE.
 3.  W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
 4. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 14 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.
 5. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt. 

 

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: sklep@wasalaa.com lub telefonicznie: 570900187. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

 

Zwrot produktów

 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyny w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. 

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany.W przypadku braku oryginalnego opakowania, produkt należy zapakować tak by towar dostarczony został w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

Towar należy odesłać na adres podany w Regulaminie. Zwrot towaru w sklepie stacjonarnym nie jest możliwy.

 

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

 1. Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie wraz z całą jego zawartością na adres: Ogrodowa 15, 05-555 Grzędy, Hala numer 1 jako odbiorcę ujmując: Wasala Patrycja Wąsala Oponowicz, bądź nazwę marki-Wasalaa               
                
 2. Do zwracanego produktu należy obowiązkowo dołączyć formularz zwrotu, który jest możliwy do pobrania tutaj:  Formularz zwrotu.
 3. W ciągu 10 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy też ubrudzony).
 4. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na  numer konta w ciągu 14 dni od daty otrzymania zwrotu, zostanie dokonany zwrot pieniędzy. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.

 

Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, pokrywając koszt przesyłki.

 

Formularz zwrotu do pobrania 

 

Wymiana produktów

Wiąże się z odstąpieniem konsumenta od umowy (czyt. zwrot produktów) oraz zawarciem nowej umowy ze sklepem w postaci złożenia nowego zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl